piątek, 10 września 2010

Kolejne wyzwanie w "Szufladzie" - "Na ludowo" - moje PIERWSZE biscornu

Proszę przede wszystkim o nie śmianie się :) chociaż w sumie - śmiech to zdrowie ;)


No cóż - poprzednim razem mi się nie powiodło - więc postanowiłam spróbować swoich sił tym razem w Szufladowym wyzwaniu #6 - "FOLKLOR - "sztuka naiwna", czyli dla każdego coś". No cóż - nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać ale przyszedł mi do głowy pomysł - dla mnie wręcz ekstremalny - wyhaftowanie i zszycie biscornu. Wygrzebałam wzór - znaleziony gdzieś na internecie - kolory dobrałam wg własnego już uznania i proszę - powstało PIERWSZE w moim życiu biscornu. Wiem, że nie jest idealne i chyba długa droga przede mną co by biscornu z pod mojej ręki wyszło proste i bez pomyłek. Przyznam, że prucia była co nie miara (zważywszy na fakt, iż haftowanie wyglądało najczęściej tak, że haftowałam 3-4 krzyżyki i pędem do mojego 8-miesięcznego Synka bo ten stwierdził, że fajnie jest sobie pogryźć kabelki lub poraczkować do jakiegoś mebla i wstawać). Nie powiem, że nie ma pomyłek w hafcie, bo są ale mam nadzieję, że nie rzucają się bardzo w oczy :)

Szufladowe zdjęcie do inspiracji :)Moje Krzywulcowe Pierwsze Ludowe Biscornu


Przed zszyciem wyglądało to jeszcze całkiem całkiem :)
tak mi się przynajmniej wydaje :|No cóż - praktyka czyni mistrza - ale coś mi się zdaje, że nie prędko powstanie następne biscornu.

3 komentarze:

alexls pisze...

Zgadzam sie z ostatnim zdaniem! "Nie od razu Krakow zbudowali;)" Wzorek jest przepiekny i biscornu wyszlo bardoz wesole! Bardzo prosze o schemat i zycze powodzenia w wyzwaniu!

TuKara pisze...

Sliczny "igielnik".Dziekujemy za udzial w wyzwaniu.

serentamo pisze...

Pewnie Synek "pomagał" albo mąż przeszkadzał :):)

Prześlij komentarz